مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید مایع ظرفشویی صنعتی در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مایع ظرفشویی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟محل فروش عمده بهترین مایع ظرفشویی صنعتی

مایع ظرفشویی صنعتی به دسته ای از مواد شوینده گفته می شود که در کارخانجات مشهد تولید شده و روانه بازار های فروش می شود. شوینده های صنعتی در ماشین آلات ظرفشویی و همچنین در بخش صنعت مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید مایع ظرفشویی صنعتی در مشهد

مایع ظرفشویی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

مایع ظرفشویی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟مایع ظرفشویی همان طور که از نام آن پیداست با هدف شستشوی ظروف کثیف به کار برده می شود. این مواد دارای دو کاربری خانگی و صنعتی هستند که منظور از بخش صنعتی کاربرد آن در ماشین های ظرفشویی بزرگ در بیمارستان ها، هتل ها، آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها و تالار های پذیرایی می باشند.

آنزیم های مختلفی در این مواد به کار گرفته می شود که هر کدام خاصیت ویژه ای دارند. مثلا آنزیم های پروتئاز برای از بین بردن مواد پروتئینی، آنزیم آمیلاز برای لکه های نشاسته ای به کار برده می شوند.

امروزه تولید مایع ظرفشویی صنعتی با قدرت پاک کنندگی بالا و با ترکیبات جدیدی صورت می گیرد که ضمن تمیز کردن ظروف سبب ایجاد درخشندگی و براقیت نیز در آنها می شود. بسته بندی مختلفی از مایع ظرفشویی صورت می گیرد که ظروف پنج، ده، پانزده و بیست و پنج لیتری نمونه ای از آنها می باشد.

ظرفشویی های مختلف با برند های متفاوت امکان استفاده از این پاک کننده ها را دارند. این مایع ها دارای کف کنترل شده بوده و سبب جدا سازی راحت ذرات سخت و آلودگی ها از ظروف می شوند.

از نظر سازگاری با پوست دست نیز این ترکیبات به گونه ای تهیه می شوند که با پوست دست سازگار بوده و در آن ایجاد حساسیت نمی کنند. ضمن این که رایحه های مختلفی به این مایعات افزوده می شود که ظروف پس از شستشو بوی خوبی به خود می گیرند.

مجهز بودن به دستگاه تزریق دترجنت یا همان مایع ظرفشویی از دیگر مشخصات این کالا می باشد که چربی زدایی و رسوب زدایی را با بهترین کیفیت ممکن انجام می دهد.

محل فروش عمده بهترین مایع ظرفشویی صنعتی

محل فروش عمده بهترین مایع ظرفشویی صنعتیفروش مایع ظرفشویی صنعتی در ظروف بزرگ با گنجایش های مختلف برای بخش های بزرگ مانند رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ به صورت عمده انجام می گیرد.

بهترین این مواد با استفاده از جدید ترین فرمول های شیمیایی تولید می شوند و فرمول ساخت آنها به نحوی است که با دستگاه های جدید مانند انواع برند های جدید ماشین ظرفشویی همخوانی داشته باشند.

تولید استاندارد و ترکیب مناسبی از پاک کننده ها از دیگر مشخصات بهترین نوع مایع ظرفشویی است که از طریق این مرکز فروش عمده به مراکزی که نیاز همیشگی به این پاک کننده ها دارند ارائه می گردد.

مشاوره فروش: راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید