آراد واش
خانه / پودر شوینده دستی پرسیل / قیمت خرید پودر شوینده دستی پرسیل

قیمت خرید پودر شوینده دستی پرسیل

آیا پودر شوینده پرسیل ازسایر پودر های شوینده قوی تر است؟ آیا استفاده از پودر شوینده پرسیل بدون دست کش به پوست دست آسیب میزند؟ اطلاع از قیمت خرید پودر شوینده دستی پرسیل و امکان سفارش عمده خرده آن در این سایت.
پرسیل، نامی آشنا در صنعت مواد شوینده؛ این پودر شوینده که مدت زیادی از ورود آن به بازار شوینده های ایران نمی گذرد. از سری محصولات هنکل آلمان است که فرمولاسیون شگفت انگیز آن قدرت بالایی در تمیز کردن لباس فراهم آورده.
پودر شوینده پرسیل در چند نوع مختلف و برای کاربرد های گوناگون تولید شده و در کل به دو دسته پودر شوینده دستی و پودر شوینده ماشین لباسشویی است.

استفاده از پودر شوینده دستی پرسیل

اگر شما شست و شوی دستی لباس هایتان را به شست و شوی ماشینی آن ترجیح میدهید لازم است به نکاتی توجه کنید:

  • هرگز از پودر شوینده مناسب استفاده در ماشین لباسشویی برای شستوشوی دستی لباس هایتان استفاده نکنید چراکه علاوه بر اینکه به پوست شما آسیب میزند مواد حل نشده از پودر شوینده روی لباستان باقی می ماند.
  • برای شستن دستی لباس ها حتما میزان لازم از پودر شوینده را که متناسب با مقدار لباس ها و کثیفی آنهاست در آب گرم حل کنید و سپس با افزودن آب سرد شست و شو را آغاز کنید.
  • برای استفاده از پودر شوینده دستی پرسیل حتما از دستکش استفاده کنید، در نظر داشته باشید که هیچ پودر شوینده ای وجود ندارد که برای پوست مفید باشد بنابراین دست کش را فراموش نکنید.
  • عدم استفاده از دستکش برای شستوشوی لباس هایتان بصورت دستی با استفاده از پودر پرسیل آسیب جدی به پوست شما وارد نمی کند مگر اینکه شما پوستی بسیار حساس و ظریف داشته باشید.
در پایان به عنوان حرف آخر؛ اگر شما قصد دارید قیمت متعارف انوع پودر شوینده و قیمت خرید کلی آنها با احتساب تخفیف بدانید و سفارش خرید عمده یا خرده بدهید می توانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام نمایید.
مدیر فروش:
خانم زهره رستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09191745197
پست الکترونیکی: z.rostami55@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر دستی پرسیل

قیمت انواع پودر دستی پرسیل

پودر های دستی پرسیل، امتحان شده و مورد تایید بسیاری از مصرف کنندگان آن می …

پاسخی بگذارید

آراد واش