آراد واش
خانه / پودر رختشویی عاج / نمایندگی فروش پودر رختشویی عاج

نمایندگی فروش پودر رختشویی عاج

پودر رختشویی عاج به صورت کارتنی با قیمت مناسب برای قالیشویی ها پخش می گردد و خریدپودر دستی عاج هم به صورت عمده عرضه و در اختیار مشتریان  قرار می گیرد. پودررختشویی عاج با ترکیبات خوب دارای کیفیت خوبی بوده به طوری که برای شستن انواع قالی و موکت مناسب می باشد . قالیشویی ها با  توجه به توان مصرف کنندگان همیشگی پودرهای رختشویی برای از بین بردن لکه ها راه های مختلف را به کار می بندند . و انواع پودر های رختشویی و ماشینی را آزمایش می کنند. به همین منظور می توان انتخاب و نظر قالیشویی ها را برای انتخاب پودررختشویی مدنظر گرفت.
پودر رختشویی عاج با سابقه خوب انواع لکه ها را ازبین برده و برای شست و شو با دست نیز مناسب می باشد . قیمت مناسب ، آبکشی آسان ، قیمت مقطوع از مهم ترین مواردی است که می توان به آن اشاره کرد .

نمایندگان مواد شوینده بسیاری از در شهرهای مختلف وجود دارند که پودر های رختشویی و ماشینی عاج را سفارش می دهند . به همین سبب تعدادی از این خریداران عمده نمایندگی انحصاری عاج را نیز گرفته اند. به همین منظور و دسترسی راحت تر خریداران ، شهرهای فاقد نایندگی می توانند این امتیاز را از آن خود نمایند .فروش اینترنتی پودر فله ای لباس شویی عاج یکی از پرفروش ترین و آسان ترین راه های فروش است.

نمایندگان مواد شوینده خرید ماهانه مشخصی دارند. و از برخی امتیازات نیز برخوردار می شوند.

مدیر فروش:
خانم زهره رستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09191745197
پست الکترونیکی: z.rostami55@gmail.com

پاسخ دهید

آراد واش