مشاوره و سفارش

شامپو

شامپو نوعی ماده تمیزکننده است که روی مو استفاده می شود. در اکثر موارد عامل تمیز کننده باید در یک مایع حل شود. مایع را روی موهای مرطوب ماساژ می‌دهند تا کفی درست شود که چربی و کثیفی را در خود حل می‌کند. کف را بعد از چند دقیقه از روی موها می شویند تا موها کاملاً تمیز شود.

صابون

همان طور که می دانید صابون ها یک نوع ماده شوینده هستند که برای از بین بردن لکه های چربی روی پوست، مو یا هر سطح دیگری استفاده می شوند. این نوع از تمیزکننده ها از واکنش بین یک ماده قلیایی مانند سود مایع یا همان سدیم هیدروکسید با اسیدهای گیاهی یا حیوانی و یا به طور کلی اسیدهای چرب، حاصل می شوند. نمک های سدیم حاصل از این واکنش عامل موثری در برداشتن انواع لکه های چربی از روی سطوح مختلف است. صابون مانند دیگر شوینده های مصنوعی نوعی سطح فعال به شمار می رود.

مایع ضد عفونی کننده

ضدعفونی‌کننده دست یک نوع ضدعفونی‌کننده مکمل یا جایگزین برای شستن دستان با آب و صابون است. گونه‌های متفاوتی از این نوع ضدعفونی‌کننده به شکلهای فوم، ژل و محلول مایع وجود دارد. الکل موجود در آن بیشتر از آب و صابون برای از بین بردن میکروب‌ها دارد و در عین حال به اندازه آب و صابون باعث خشکی دست‌ها نمی‌شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سفید کننده-سفارشیموجودتماس بگیرید
جرم گیر-سفارشیموجودتماس بگیرید
ضد عفونی کننده-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع مواد شوینده و بهداشتی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیریت مجموعه ما

زهره رستمی

Call Now Buttonتماس بگیرید