مشاوره و سفارش

مواد دستشویی

مواد دستشویی با کیفیت های مختلفی در بازار به چشم می خورند. اما برخی از این مواد شوینده هستند که از نظر پاک کنندگی بسیار قوی می باشند و با رایحه های مختلفی تولید می گردند. عرضه کننده مایع دستشویی قوی و خوشبو به ارائه بهترین نوع این مواد بهداشتی با رایحه های بسیار مطبوع و عالی به مردم اقدام می نماید. این مرکز فروش محصول های مذکور را در بسته بندی های مختلفی به مردم عرضه می دارد. برخی از این بسته بندی ها ۱ لیتری هستند و بعضی دیگر از آنها هم ۴ لیتری می باشند. 

پودر رخشویی دستی

پودر های رختشویی دستی ارکید به صورت عمده در بازار های متعدد به فروش می رسند. با انواعی از محصولات ارکید روبرو هستیم زیرا در تولید پودر رختشویی از ترکیباتی مختلف استفاده می کند.
همان طور که می دانید موارد مختلفی هستند که با استفاده از پودر های رختشویی دستی، شسته و تمیز می گردند، از جمله می توان به البسه هایی با جنس های مختلف اشاره کرد که تولید این نوع مواد شوینده باید به گونه ای باشد که برای استفاده در موارد مختلف، گزینه ای مناسب باشد.

مایع لباسشویی خوشبو

مایع لباسشویی خوشبو به نسبت دارای طرفداران بیشتری است. خرید و فروش عمده ی مایع لباسشویی به قیمت کارخانه برای متقاضیان مایع لباسشویی به صورت عمده در فضای اینترنت امکان پذیر است. همچنین مایع های لباسشویی در بازار های جهانی قابلیت صادرات دارد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سفید کننده و جرم گیر-سفارشیموجودتماس بگیرید
صابون و شامپو-سفارشیموجودتماس بگیرید
ضد عفونی کننده-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مشاور فروش

راد

Call Now Buttonتماس بگیرید