آراد واش
خانه / پودر رختشویی دستی / انواع پودر رختشویی دستی

انواع پودر رختشویی دستی

انواع پودر رختشویی دستی با قیمت مناسب به فروش می رسد. پودر های رختشویی دستی به دلیل اکتیو های مختلف و فرمولاسیون با کیفیت مختلف تولید می شود . پودر دستی به خوبی در آب حل شده و لکه را از بین می برد. قابل استفاده در آب سرد می باشد . و به لباس آسیب نمی رساند.

انواع پودر دستی

  • پودر دستی سبک
  • پودر دستی سنگین

پودر رختشویی دستی سبک حجم بیشتر دارد.  و حالت پفکی می باشد . به طوری که تمام حجم کیسه را پر می نماید . پودر دستی رختشویی سنگین از نظر ظاهر دانه های کوچکتر داشته و حجم کمتری دارد . به طوری در مقایسه با پودر سبک ، نصف حجم کیسه را پر می کند.

پودر دستی فله

پودر دستی فله و کیسه با وزن های مختلف تولید می شود. گاهی این پودر ها شامل پودر صابون نیز می باشد. که علاوه بر کیفیت ، لکه بری بالا نیز دارد. که به صورت سطل های ده کیلویی عرضه می شود. برای قالیشویی ها ، یا کارخانه های شست و شو گاهی پودر رختشویی فله به صورت کیسه های بزرگ ۵۰ و ۱۰۰ کیلو نیز به فروش می رسد.

مهمترین نکته در تولید انواع پودر رختشویی دستی فله ، رنگ آن است . که با توجه به سفارش خریداران به رنگ های سفید خالص و یکدست ، آبی خالص ، سفید با دانه های رنگی که رنگ این دانه ها نیز می تواند متنوع و مختلف تولید شود.

انواع پودر رختشویی دستیانواع پودر رختشویی دستی

انواع پودر رختشویی دستی

 

مدیر فروش:
خانم زهره رستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09191745197
پست الکترونیکی: z.rostami55@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پودر رختشویی دستی

فروش پودر کیسه دستی ارزان

با فروش پودر کیسه دستی ارزان صادرات خوبی داشته باشید . پودر های دستی به …

پاسخ دهید

آراد واش