مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان انواع پودر شوینده دستی با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع پودر لباسشوییشرکت پخش انواع پودر شوینده دستی باکیفیت

 پودر دستی یکی از ضروریات بهداشتی در هر خانه ای می باشد. تولید کنندگان انواع پودر شوینده دستی را با کیفیت های مختلف تولید می کنند.

برخی از پودر ها دارای دانه های رنگی می باشد که خاصیت لکه بری و تمیز کنندگی بهتری دارند و برخی از پودر ها ساده هستند. که این پودر ها بسته به نوع بسته بندی ها در قیمت های مختلفی عرضه می شود. 

تولید کنندگان انواع پودر شوینده دستی با کیفیت

آشنایی با انواع پودر لباسشویی

آشنایی با انواع پودر لباسشویی

یکی از مهم ترین مواد شوینده که با آن سر و کار داریم و روزانه ممکن است که از آن استفاده کنیم پودر لباسشویی می باشد. اما نکته مهم این است که از چه پودری برای شستشو استفاده می شود. انتخاب پودر شوینده مناسب در تمیزی و حفاظت از بافت پارچه اهمیت فراوانی دارد.

با پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از آنزیم ها در پودر های لباسشویی مرسوم شده است و این آنزیم ها باعث سرعت شستشو و لکه بری بیشتر می شود. پودر لباسشویی ایرانی در ۲ نوع ماشینی و دستی تولید می شود.

پودر دستی: این پودر در ترکیبات متفاوتی تولید می شود و زمان حل شدن این پودرها در آب نسبت به یکدیگر فرق دارند و پودر دستی کف زیادی می کند و برای پوست های حساس نیز مناسب می باشد و کمتر به آن ها آسیب می رساند. 

پودر لباسشویی ماشینی: پودر ماشینی به دلیل داشتن آنزیم های مختلف قدرت تمیز کنندگی بالایی دارند و در عین حال کف کمتری می کند و قدرت لکه بری این پودر بیشتر می باشد.

 پودر ماشین لباسشویی در چند نوع مختلف موجود می باشد مانند:

  • پودر مخصوص لباس های رنگی: این پودر ها مخصوص لباس های رنگی می باشد و آنزیم های درون آن به رنگ و بافت پارچه آسیب نمی رساند بلکه لکه ها را به خوبی از بین می برد. 
  • پودر مخصوص لباس سفید: این پودر باعث درخشندگی لباس ‌های سفید و ملحفه ها می باشد. 
  •  پودر لباس کودک: پوست کودکان بسیار لطیف می باشد از این رو باید از پودری برای شستشوی لباس آن ها استفاده کرد که ملایم باشد و همچنین از آن جا که لباس کودکان بیشتر کثیف می شوند قدرت پاک کنندگی هم داشته باشد.

شرکت پخش انواع پودر شوینده دستی باکیفیت

شرکت پخش انواع پودر شوینده دستی باکیفیت

استفاده از پودر لباسشویی بسیار زیاد می باشد در بین خانم های خانه دار و همچنین سایر مکان هایی که با مواد شوینده سر و کار دارند از پودر دستی بسیار استفاده می کنند مانند: هتل ها، رختشویخانه ها، بیمارستان ها و دیگر مکان ها از پودر ها استفاده می کنند.

در نتیجه شرکت های پخش شوینده باید پودر دستی مرغوب را در انواع مدل های بسته بندی مانند بسته بندی فله بسته بندی های پاکتی بسته بندی سطلی و بسته های کیلویی عرضه کنند تا بتوانند نیاز همه مشتریان را فراهم کنند.

 از آن جا که این پودر ها بسیار مشتری دارد شرکت پخش مواد شوینده می تواند با عرضه انواع مختلف آن سود بهتری داشته باشد. 

مشاوره فروش: راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید