مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات مایع ظرفشویی عمده باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات مهم مایع ظرفشویی صادراتیآشنايي با نحوه تولید مایع ظرفشوییمهمترین آنزیم ها در مایع ظرفشویی کدامند؟بررسی قدرت پاک کنندگی مایع ظرفشوییارزیابی عملکرد مایع ظرفشویی ارگانیکعوامل موثر بر قیمت نهایی مایع ظرفشوییتولید کنندگان ارزانترین مایع ظرفشویی

همانطور که می دانید انسان ها از گذشته تا به امروز از دوستداران پاکیزگی بوده اند لذا برای تمیز کردن وسایل منزل و ظروف غذا خوری و همچنین لباس های خود از مواد شوینده طبیعی که به دست آمده از گیاهان و یا خاکستر بود استفاده می کردند که با گذشت زمان و پیشرفت علم و با روی کار آمدن مایع ظرفشویی تمیز کردن ظروف و سایر وسایل برای افراد بسیار راحت تر شده است که این امر در کشور ما نیز صورت گرفته و بیشتر از 30سال است که افراد از مایع ظرفشویی برای شستوشوی استفاده می کنند به طوری که با افزایش تولیدات این محصول میزان صادرات مایع ظرفشویی عمده با کیفیت به کشورهای دیگر نیز افزایش یافته است.

صادرات مایع ظرفشویی عمده باکیفیت

مشخصات مهم مایع ظرفشویی صادراتی

مشخصات مهم مایع ظرفشویی صادراتی همانطور که گفتیم تولیدات انواع مایع ظرفشویی در کشور ما نیز بسیار زیاد شده است و تولیدکنندگان بسیاری به تولید بهترین و با کیفیت ترین نوع مایع می پردازند و این محصول را پس از تولید در بسته بندی های مختلف در انواع سایز ها علاوه بر عرضه داخلی به عرضه خارجی نیز می پردازند.

لذا خریدارانی که منی خواهند مایع صادراتی را خریداری کنند می بایست به برخی از مشخصات مهم مایع ظرفشویی صادراتی دقت کنند که یکی از مشخصات این محصول نوع بسته بندی آن می باشد و از آنجایی که تولیدکنندگان با کیفیت ترین محصول مایع را به کشورهای دیگر صادر می کنند لذا میزان کف دهی و غلظت آن نیز بسیار مهم بوده که این امر خود یکی از مشخصات مایع صادراتی می باشد.

از این رو خریداران برای تهیه مایع صادراتی به مرکز صادرات مایع ظرفشویی مراجعه می کنند و به خرید مایع ظرفشویی باکیفیت می پردازند و این محصول را با توجه به مشخصات آن به کمک کارشناسان فروش انتخاب می کنند.

همچنین تولیدکنندگان مایع صادراتی پس تولید مایع ظرفشویی درجه یک این محصول را بسته بندی کرده و بر روی بسته بندی ها به دو زبان فارسی و انگلیسی نام و مشخصات محصول را ثبت می کنند تا افراد و خریداران در کشورهای دیگر بتوانند نام و سایر مشخصات مایع را مورد بررسی قرار داده و خریداری کنند.

آشنايي با نحوه تولید مایع ظرفشویی

آشنايي با نحوه تولید مایع ظرفشویی

تولیدات مایع ظرفشویی در کشور ما همانطور که گفتیم در ابتدا با فرمول ساده ای صورت گرفته و سپس با پیشرفت علم محققان فرمول های جدیدتری را کشف کرده و به کیفیت آن اضافه کرده اند.

لذا با پیشرفت علم و افزایش تولیدکنندگان برای تولید این محصول افراد بسیاری برای آشنایی با نحوه تولید مایع ظرفشویی به مراکز تولید این محصول رفته و نحوه تولید آن را فرا گرفته اند.

از این رو تولیدکنندگان با ترکیب چندین نوع مواد شیمیایی و همچنین ترکیب اسانس های گیاهی به تولید مایع ظرفشویی پرداخته اند و با در نظر گرفتن برخی از پارامتر ها برای تولید مایع این محصول را به وجود آورده اند که برخی از این پارامترها شامل:

 1. کف متراکم و پایدار
 2. سازگار با پوست دست
 3. دارای محلول پاک کنندگی و چربی زدایی قوی
 4. دارای عطر و رایحه مناسب
 5. مناسب برای انسان ها و محیط زیست
 6. مصرف راحت
 7. آبکشی آسان
 8. قیمت مناسب
 9. از بین برنده قوی لک بر روی ظروف

نکته بسیار مهمی که وجود دارد و مصرف کنندگان می بایست هنگام مصرف محصول مایع ظرفشویی آن را رعایت کنند این است که افراد هنگام استفاده از مایع ظرفشویی برای شستوشوی ظروف حتما از دستکش استفاده کنند تا از پوست دست خود در مقابل این مواد شوینده محافظت کنند زیرا مواد تشکیل دهنده مایع ظرف شویی از ترکیب چندین مواد شیمیایی می باشد که این امر موجب می شود با استفاده مداوم مایع و تماس مداوم دست با این محصول پوست دست آسیب پذیر شود و در برخی افراد موجب ایجاد اگزمای پوستی می شود لذا بهترین روش برای استفاده از مایع ظرفشویی بکار بردن دستکش می باشد.

البته قابل ذکر است که برخی از برندهای معتبر با تغیرات بر روی فرمول های تولید مایع ظرفشویی محصولی را تولید کرده اند که علاوه بر شستوشوی سریع ظروف قابلیت نرم کنندگی بسیار بالایی را نیز به همراه دارد و مانع آسیب رسانی به پوست دست می شود.

مهمترین آنزیم ها در مایع ظرفشویی کدامند؟

مهمترین آنزیم ها در مایع ظرفشویی کدامند؟

با پیشرفت علم و بکارگیری آنزیم ها در تولید انواع مایع به خصوص مایع ظرفشویی موجب شده تا شستوشوی برای افراد راحت تر شود و افراد به راحتی تمامی ظروف را با کمترین زمان شستوشوی دهند.

لذا آنزیم ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند که شامل:

 • کمک به کوتاه تر شدن زمان شست و شوی
 • کاهش مصرف انرژی و آب
 • کاهش ph آب و مفید برای انواع ظروف و پارچه ها

لذا مهمترین آنزیم ها در تولید مایع ظرفشویی شامل: آنزیم های پروتئاز، آمیلاز و لیپاز در محصولات شوینده با قدرت بالا می باشند که بسیار مهم بوده و هر گونه چربی با غلظت بالا را از روی تمامی سطوح از قبیل انواع ظروف و حتی لباس ها از بین برده و شستوشوی را برای افراد بسیار راحت تر کرده است.

و از آنجایی که ساخت و تولید آنزیم های میکروبی نقش مهمی از صنعت بیوتکنولوژی روز را به نمایش می گذارد، لذا کاربرد بسیار زیادی در مایع ظرفشویی داشته و از آنجایی که شستوشوی ظروف به دلیل انواع غذاهای مختلف و انواع میوه ها و سبزیجات که لک آن بر روی ظروف می ماند و حتی برخی از چربی ها و یا غذاهای خشک شده بسیار سخت می باشد لذا تولیدکنندگان برای راحت تر کردن روند شستوشوی با ترکیب آنزیم هایی مانند : پلی آروماتیک ها، کمپلکسهائی بر پایه پروتئین ها و پلی ساکاریدها استفاده می کنند که موجب از بین بردن تمامی لک های نام برده بالا بر روی ظروف می شوند.

بررسی قدرت پاک کنندگی مایع ظرفشویی

بررسی قدرت پاک کنندگی مایع ظرفشویی

در واقع تولیدکنندگان انواع مایع و مواد شوینده برای تولیدات با کیفیت این محصولات در ابتدا به مواد تشکیل دهنده و اولیه این محصول دقت کرده و بهترین و باکیفیت ترین نوع ماده اولیه را برای تولید مایع به کار می برند.

لذا در کارخانه های بسیار بزرگ تولیدکنندگان با بررسی قدرت پاک کنندگی مایع ظرفشویی و انجام آزمایشات مختلف بر روی این مایع به تولید باکیفیت ترین و بهترین نوع محصول می پردازند، و از آنجایی که یک محصول با کیفیت می بایست دارای قدرت چربی زدایی و پاک کنندگی قوی بوده باشد لذا با تلاش بسیار به تولید این نوع مایع پرداخته و این محصول را علاوه بر عرضه داخلی به سایر کشورها نیز صادر می کنند.

از این رو تولید کنندگان مایع ظرفشویی ارزان با توجه به مواد به کار برده شده و نوع مواد اولیه و همچنین قدرت کف دهی و سایر ویژگی ها بر روی محصول خود قیمت گذاری می کنند و این محصول را در قیمت ها و حجم های مختلف در داخل و خارج کشور عرضه می کنند.

امروزه با پیشرفت علم و ورود ماشین ظرفشوی شستن ظرف ها برای افراد بسیار راحت تر شده است و تولیدکنندگان به تولید مایع ظرفشویی مخصوص ماشین پرداخته اند و از آنجایی که افراد به طور مستقیم با مایع در ارتباط نیستند لذا میزان چربی زدایی و مواد جهت شستو شوی را افزایش داده اند زیرا ماشین ظرفشویی مقدار قابل توجه ای از آب را مورد مصرف قرار می دهد و برای از بین بردن لکه های بسیار سخت بر روی ظروف احتیاج به مایع تمیز کننده قوی تری دارد لذا تولیدات مایع ظرفشویی به چند مدل انجام می شود که در حال حاضر بیشتر به تولید و عرضه قرص شستو شوی مخصوص ماشین ظرفشویی می پردازند.

لذا برخی افراد برای خرید این محصول به مراکز عرضه مستقیم مایع ظرفشویی رفته و انواع مایع را برای شستو شوهای مختلف که مخصوص شستوشوی ظروف با دست و یا ماشین می باشد، خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهند.

ارزیابی عملکرد مایع ظرفشویی ارگانیک

ارزیابی عملکرد مایع ظرفشویی ارگانیک

علاوه بر آن برخی مراکز تولید وجود دارند که با استفاده از محصولات و مواد اولیه طبیعی و ارگانیک به تولید محصول مایع می پردازند و با فروش مایع ظرفشویی عمده ارگانیک این محصول را در سراسر کشور و خارج کشور به مشتریان عزیز معرفی کرده و در اختیار آن ها قرار می دهند.

لذا پژوهشگران و تولیدکنندگان مایع ارگانیک پس از ترکیب مواد اولیه برای تولید این محصول به بررسی و ارزیابی عملکرد مایع ظرفشویی ارگانیک پرداخته و پس از آزمایش های بسیار به تولید عمده این محصول می پردازند و به صورت عمده با مناسب ترین قیمت ، مایع ظرفشویی قوی ارگانیک را در بازار مصرف عرضه می کنند.

در واقع یکی از مهمترین عملکرد مایع ظرفشویی ارگانیک که می بایست مورد آزمایش قرار گیرد و ارزیابی شود میزان کف دهی بالای محصول و عدم آسیب رسانی مایع به پوست دست می باشد، زیرا محصول مایع یکی از پر مصرف ترین محصول بهداشتی در تمامی منازل به شمار می آید و افراد به طور روزانه در دفعات فراوان از این مواد شوینده استفاده می کنند لذا این امر بسیار مهم بوده که مواد تشکیل دهنده این محصول برای پوست ضرر نداشته باشد.

لذا در کشور ما افراد بسیاری به تولید مایع ظرفشویی می پردازند و این محصول را در انواع برند ها با نام های مختلف روانه بازار می کنند که برخی از برندهای معتبر و پر مصرف در بازار مصرف مشاهده می کنید از قبیل: اکتیو، اوه و پرسیل می باشد.

عوامل موثر بر قیمت نهایی مایع ظرفشویی

عوامل موثر بر قیمت نهایی مایع ظرفشویی

از این رو عوامل بسیاری وجود دارند که بر قیمت نهایی مایع ظرفشویی تاثیر داشته و تعیین کننده قیمت نهایی این محصول در بازار مصرف می باشند لذا برخی از عوامل موثر بر قیمت نهایی مایع ظرفشویی شامل: نوع کیفیت محصول، قدرت چربی زدایی و پاک کنندگی قوی محصول مایع، میزان آنزیم های موجود در مایع، نوع بسته بندی های مختلف و نوع برند معتبر محصول، میزان و حجم مایع ظرفشویی می باشد که تولیدکنندگان بر اساس این مشخصات قیمت نهایی محصول مایع را تعیین کرده و روانه بازار می کنند.

علاوه بر آن میزان فروش بالای محصول مایع مورد نظر نیز بر قیمت آن تاثیر بسیار زیادی می تواند داشته باشد زیرا افراد و مشتریان اصولا محصولی را خریداری می کنند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده باشد پس در واقع مایع ای که میزان فروش بسیار بالایی را به خود اختصاص داده باشد، یعنی دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده است.

همچنین امروزه محصول مایع ظرفشویی دارای مزایای بسیار بالایی بوده که برخی از این مزایا از قبیل:

 1. صرفه جویی در زمان شستوشوی ظروف
 2. مصرف کمتر آب
 3. شستوشوی راحت تر ظروف
 4. از بین بردن انواع کثیفی
 5. مانع انتقال انواع بیماری و ویروس ها

علاوه بر آن افراد بسیاری هستند که به دلیل کیفیت و قدرت پاک کنندگی قوی محصول مایع از این مواد شوینده برای تمیز کردن انواع مبل ها و موکت ها و همچنین سطوح مختلف از قبیل سرویس بهداشتی و سینک های ظرفشویی استفاده می کنند که این امر نیز تاثیر بسیار زیادی در روند قیمت مایع ظرفشویی داشته و میزان تولیدات این محصول افزایش یافته است.

تولید کنندگان ارزانترین مایع ظرفشویی

تولید کنندگان ارزانترین مایع ظرفشویی

از آنجایی که بیشترین استفاده مایع ظرفشویی را در مراکز عمومی از قبیل رستوران ها و مجالس و همچنین انواع غذاخوری ها دارند لذا این افراد برای خرید عمده و ارزانتر محصول مایع ظرفشویی با مراجعه به مراکز و کارخانه های تولید این محصول، آن را به صورت عمده سفارش داده و با قیمت ارزان تر خریداری می کنند.

همچنین خورده فروشندگان و افرادی که به عرضه این محصول در انواع فروشگاه ها نیز می پردازند به مراکز تولید مراجعه می کنند و محصول مایع ظرفشویی را با قیمت ارزان تر و بدون واسطه خریداری کرده و در بازار مصرف با قیمت بالاتری به فروش می رسانند که این امر موجب تامین نیازهای مالی آن ها شده و از این طریق نیازهای روزمره و زندگی خود را بر طرف می سازند.

از این رو با ایجاد مراکز تولید محصول مایع ظرفشویی افراد بسیاری از این طریق به کسب درآمد رسیده اند و این امر موجب کاهش بیکاری و همچنین تامین مالی افراد می شود لذا تولیدکنندگان نیز با تولید ارزانترین مایع ظرفشویی در کشور و ارائه آن در بازار مصرف خرید این محصول را برای تمامی افراد در تمام قشر راحت کرده اند.

و علاوه بر آن با تولیدات فراوان مایع ظرفشویی در انواع رنگ و رایحه های مختلف موجب شده تا بازرگانان بسیاری با مراجعه به مراکز تولید این محصول را به صورت عمده خریداری کنند و به سایر کشور ها عرضه کنند که این امر نیز برای پیشرفت اقتصاد کشور بسیار مهم تلقی می شود و می تواند نقش بسیار مهمی را در امر اقتصاد کشور داشته باشد.

لذا امروزه روش های بسیاری برای دسترسی آسان به این محصول وجود دارد که خریداران و مشتریان به راحتی می توانند مایع ظرفشویی مورد نظر خود را خریداری کنند که برخی از این روش ها شامل: خرید از طریق نمایندگی های معتبر در سراسر کشور، خرید از فروشگاه ها، خرید اینترنتی و آنلاین و همچنین خرید مستقیم از سایتهای معتبر فروش محصول مورد نظر می باشد.

مشاوره فروش: راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید