مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم پودر لباسشویی تارا مرادید

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی بیشتر با پودر لباسشویی تارا مرادیدعوامل موثر بر کیفیت پودر لباسشوییتاثیر پودر لباسشویی مرغوب بر پارچه های مشکینحوه استفاده صحیح از پودر لباسشوییبررسی قدرت پاک کنندگی پودر لباسشوییعرضه کنندگان ارزانترین پودر لباسشوییمرجع خرید معتبر پودر لباسشویی درجه یک

پودر لباسشویی ها شوینده هایی برای تمیز و پاکیزه کردن انواع لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد. در بین مواد شوینده مناسب لباس ها نوع پودری از بقیه بهتر بوده و قدرت پاک کنندگی بیشتری دارد. پودر های لباسشویی هم به صورت ماشینی و هم به صورت دستی وجود دارند. پودر هایی که مخصوص برای استفاده ماشین های لباسشویی هستند، دارای آنزیم های قوی تر و بهتری بوده و به این ترتیب لباس ها را با کیفیت بیشتر و مرغوب تری شستشو می دهد

مرکز عرضه کننده پودر لباسشویی تارا مرادید بهترین و با کیفیت ترین پودر های لباسشویی را در بسته بندی های مختلف ۳۰۰ گرمی و ۵۰۰ گرمی و همچنین بسته های بزرگ تر که مناسب ماشین لباسشویی می باشند به صورت دو کیلویی و سه کیلویی هستند را به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می نمایند

عرضه مستقیم پودر لباسشویی تارا مرادید

آشنایی بیشتر با پودر لباسشویی تارا مرادید

آشنایی بیشتر با پودر لباسشویی تارا مرادید در این قسمت می خواهیم به بررسی مهم ترین مشخصات پودر های لباسشویی صادرات بپردازیم: این پودر ها بسیار دانه ریز می باشند و این دانه ریز بودن مهم ترین رکن این پودر ها می باشد. ریز بودن پودر های لباسشویی کمک شایانی به بیشتر تمیز و پاکیزه شدن لباس ها می کند.

پودر های لباسشویی که دانه ریز هستند می توانند قدرت نفوذ بیشتری داشته باشند و بیشتر لباس را تحت تاثیر قرار داده و باعث شوند که سریع تر تمیز شوند. مشخصه بعدی این پودر ها این است که به سرعت شستشو داده می شوند.

پودر هایی که زود شستشو داده می شوند و سریع تر ذرات از روی آن ها پاک می شوند، هم محیط زیست را آلوده نکرده و کف زیادی به محیط وارد نمی کند و هم آب زیادی را مصرف نمی کند و به ذخایر آبی آسیبی وارد نمی کند. مشخصه دیگر پودر های لباسشویی صادراتی این است که اسانس و طعم های بسیار خوبی دارند و این اسانس ها سبب خوشبو شدن لباس ها و طراوت بیشتر آن ها می شود.

لباس هایی که با مدل پودر ها شستشو داده می شوند بسیار خوش عطر و خوش بو می شوند و استفاده از آن ها خوشایند تر است. مشخصه بعدی این است که این نمونه محصول دارای گواهینامه سلامت و بهداشت بوده و هیچ گونه ضرری برای هیچ گونه و مدلی از لباس ها ایجاد نمی کند و همچنین سلامت آن ها را تضمین می کند و سبب می شود که عمر لباس ها افزایش پیدا کرده و سالیان سال عمر داشته باشند.

این گواهینامه سلامت مواد اولیه پودر های لباسشویی به راحتی به هر برندی داده نمی شود و هنگامی که پودری دارای این گواهینامه است نشان از این است که سلامت بالایی داشته و بسیار با کیفیت می باشد.

عوامل موثر بر کیفیت پودر لباسشویی

عوامل زیادی بر کیفیت پودر های لباسشویی موثر هستند و اگر تک به تک عوامل رعایت شود در آخر پودری بسیار با کیفیت و مرغوب تولید خواهد شد. یکی از اصلی ترین کار هایی که تولید کنندگان پودر لباسشویی باید انجام دهند استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب است. مواد اولیه نقش بسیار مهمی و بزرگی دارد و باعث می شود که در نهایت پودر بسیار با کیفیت و مرغوبی تولید و عرضه شود و در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

مواد اولیه به قدری مهم است که برخی از آن ها باید در همان محل کارخانه تولید شود و در تهیه پودر ها مورد استفاده قرار بگیرد. این مواد اولیه به دمای هوا حساس می باشند و به این ترتیب برای بهتر به عمل آمدن پودر های لباسشویی باید آن ها را در دما های مخصوص و خاصی پرورش داد. دومین عامل موثر بر کیفیت نحوه و مدل مخلوط کردن مواد اولیه برای ساخت پودر است. نحوه مخلوط کردن باید به گونه ای باشد که تمامی مواد به خوبی به خورد یکدیگر بروند و بسیار ریز باشند تا بتوانند تاثیر زیاد و خوبی را در پودر داشته باشند.

به هر میزانی که ذرات پودر ریز تر وکوچک تر باشد به همام میزان بر کیفیت نهایی پودر ها تاثیر گذار بوده و باعث مرغوبیت آن ها می شود. سومین عامل این است که پودر ها در چه چیزی بسته بندی می شوند. پودر هایی که به صورت بسته بندی های فلزی و قوطی هستند چون رطوبت پودر ها را حفظ می کنند و باعث می شوند که الیاف لباس ها از یکدیگر گسسته نشوند و شکل خود را حفظ کنند نسبت به پودر هایی که در کارتن های مقوایی هستند بهتر بوده و تاثیر خوبی بر روی لباس داشته و همچنین کیفیت نهایی پودر را نیز بالا می برد.

چهارمین عامل این می باشد که تاریخ تولید و انقضای پودر های لباسشویی به چه صورت است. پودر هایی که دارای مدت ماندگاری بالایی می باشند خوب نبوده و به بافت لباس آسیب می رسانند و هر چه بازه زمانی تولید و انقضا این پودر ها کمتر باشد، بهتر است و می تواند بافت لباس ها را به خوبی حفظ کرده و همچنین باعث نگهداری آن ها را برای سالیان طولانی باشد

تاثیر پودر لباسشویی مرغوب بر پارچه های مشکی

تاثیر پودر لباسشویی مرغوب بر پارچه های مشکی ترکیبات اصلی پودر لباسشویی درجه یک بسیار پیچیده و گسترده هستند اما اکر بخواهیم به صورت کلی و اجمالی آن ها را بررسی کنیم شامل مراحل زیر می شوند: اولین ترکیب پودر لباسشویی شامل سورفاکتانت ها می باشد. این ترکیبات دارای فعالیت بسیار بالایی هستند و کشش سطحی آب را کاهش می دهند و سبب مرطوب شدن سطح لباس ها می شود. اصلی ترین کاری که این ترکیبات انجام می دهند، شل کردن و ضد چروک کردن سطح لباس است.

دومین ترکیب بیلدر ها هستند. نقش اصلی این ماده این است که یون های سخت آب را غیر فعال می کند و به این سبب از واکنش آن ها با سورفاکتانت ها جلوگیری می کند. سومین ترکیب کربنات ها هستند. کربنات سدیم یون های سخت آب را حذف می کند و باعث می شود که به عنوان عامل اصلی نرم کننده از آن ها یاد شود. چهارمین ترکیب کربوکسیلات های آلی می باشند. این دسته صابون پودر های لباسشویی بوده و باعث می شود که کف سورفاکتانت ها کنترل شده و از خراب شدن بافت لباس ها جلوگیری شود.

نحوه استفاده صحیح از پودر لباسشویی

در این قسمت می خواهیم به بررسی مراحل تولید پودر لباسشویی قوی بپردازیم: 1. اولین مرحله برای تولید پودر های لباسشویی مرغوب این است که شیمی دان مورد نظر برای ساخت پودر های لباسشویی فرمول و نظریه خاصی را ارائه نمایند.

در این قسمت شیمی دان اطلاعات مورد نظر را در دست دارد که در چه زمینه ای پودر را تولید کند. دسته بندی پودر ها شامل چندین مدل مختلف است و برای لکه های چربی، ادویه، خاک و گل و سایر مایعات هر کدام به طور جداگانه باید فرمول جداگانه ای داشته باشند تا به راحتی بتوانند پاکیزگی و قدرت تمیز کنندگی خود رانشان دهند. 2. دومین مرحله این است که فرمول تولید شده به کارخانه ارسال شود و برای تولید پودر استارت کار زده شود.

در این مرحله باید مواد اولیه با کیفیت و بسیار مرغوب در اختیار دستگاه های کارخانه ای و صنعتی قرار بگیرند تا بتوانند کار خود را آغاز کنند. دستگاه های کارخانه ای بسیار پیشرفته و مدرن هستند و به راحتی تشخیص می دهند که با توجه به قرار گرفتن فرمول در داخل خود به صورتی عمل کنند.

3. سومین مرحله شروع فعل و انفعالات متعدد بر روی تولید پودر لباسشویی است. در این قسمت پودر ها به دو دسته پودر دستی و ماشینی صنعتی جدا شده و طبقه بندی می شوند. پودر هایی که برای ماشین های لباسشویی صنعتی ساخته می شوند باید به آن ها آنزیم های مختلفی تزریق شود و پودر هایی که برای استفاده با دست هستند احتیاجی به آنزیم ندارند و تنها مواد شیمیایی کافی می باشد.

چهارمین مرحله بسته بندی پودر های لباسشویی است. در مرحله پودر های ماشینی به درون بسته های قوطی و فلزی ریخته شده و پودر های دستی درون کارتن های مقوایی و کاغذی ریخته شده و پلمپ می شوند. در این مرحله همچنین ساعت و تاریخ تولید و انقضا پودر ها بر روی جعبه هک می شود

بررسی قدرت پاک کنندگی پودر لباسشویی

بررسی قدرت پاک کنندگی پودر لباسشویی برای از بین بردن سریع و فوری لکه های حک شده بر روی لباس های مختلف باید از پودر های لباسشویی استفاده کرد. پودر های لباسشویی دارای آنزیم های قوی و مفیدی هستند که با تاثیر بر روی لکه ها آن ها رااز بین می برند و همرمان بافت لباس ها را حفظ می نمایند. لکه های مقاومی چون روغن های مایع، ادویه هایی چون زردچوبه و خورشت های چرب به راحتی با استفاده از پودر های لباسشویی پاک می شوند و هیچ اثری از آن باقی نمی ماند. تاثیر این پودر ها بر روی لکه ها به صورت آنی می باشد و با گذشت چندین ثانیه و در برخی مواقع چندین دقیقه لکه ها پاک می شوند.

لکه ها با توجه به نوع ماهیتی که دارند زمان پاک کنندگی شان متفاوت است. لکه هایی که به صورت لکه چربی هستند به سی دقیقه زمان برای پاک شدن نیاز دارند و جزء دسته طولانی ترین لکه ها به حساب می آیند. لکه های ادویت در درجه دوم قرار می گیرند و با گذشت بیست دقیقه پاک می شوند و لکه های مایعات مختلف در درجه سوم قرار گرفته و پس از گذشت پانزده دقیقه پاک می شوند

عرضه کنندگان ارزانترین پودر لباسشویی

خرید پودر لباسشویی باکیفیت و مرغوب و قیمت نهایی آن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا قصد داریم به بررسی برخی از این عوامل بپردازیم:

1. اولین عامل در تعیین قیمت روز پودر لباسشویی، نوع مواد اولیه به کار برده شده در ساخت و تولید پودر است. به هر میزانی که مواد اولیه مرغوب تر و با کیفیت تر باشد و مواد کاملا تازه و با طراوت باشد و بتوانند پودری مرغوب و خاص را تولید کنند، به همان میزان قیمت روز پودر ها افزایش پیدا کرده و نسبت به سایر پودر ها گران تر می شود.

2. دومین عامل موثر در تعیین نرخ پودر های لباسشویی، نوع و نحوه بسته بندی پودر ها است. محصولاتی که در بسته بندی های قوطی فلزی و همینطور بسته بندی های پلاستیکی بزرگ و کوچک قرار گرفته اند نسبت به محصولاتی که در کارتن های مختلف و کاغذی قرار گرفته اند قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند. بسته بندی های بزرگ تر از جنس قوطی های فلزی هستند و این فلزی بودن سبب می شود که پودر ها رطوبت و شکل ظاهری خود را حفظ کرده و به صورت مرغوب تر و بهتری لباس ها را شستشو دهد. عرضه کنندگان همچنین این پودر ها را با مواد اولیه بسیار با کیفیت و با خلوص بالا تهیه می کنند.

3. سومین عامل تعیین کننده قیمت این است که چه آنزیم هایی در تولید پودر ها به کار برده شده است. پودر هایی که دارای آنزیم های مناسب و مفید هستند و سبب حفظ شدن بافت لباس ها می شوند و همچنین تار و پود لباس ها را حفظ می کنند نسبت به پودر هایی که آنزیم ندارند قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند.

چهارمین عامل تعیین کننده نرخ نهایی پودر های لباسشویی مقدار بازه تولید تا انقضای پودر ها است. پودر هایی که دارای بازه کوتاه تری می باشند و دارای مواد نگهدارنده زیادی نیستند نسبت به پودر هایی که بازه طولانی تری دارند و دارای مواد نگهدارنده می باشند، قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند

مرجع خرید معتبر پودر لباسشویی درجه یک

مرجع خرید معتبر پودر لباسشویی درجه یک بازار فروش پودر لباسشویی مرغوب، بهترین و با کیفیت ترین پودر های لباسشویی را در سایز و بسته بندی های مختلفی چون گرمی و کیلویی و در قوطی های فلزی و جعبه های کارتنی با اسانس ها و طعم دهنده های مختلف برای خوشبو شدن بیشتر لباس ها به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می نمایند. مرجع خرید پودر لباسشویی در این مجموعه اماده ارائه بهترین محصولات به تمامی نقاط کشور است.

قیمت استثنایی پودر لباسشویی در آخر هر ماه با تخفیف ها و قیمت های باور نکردنی و اقتصادی و معقولانه انجام می شود و در فروش ویژه تمامی مدل ها و وزن ها و سایز های مختلف پودر ها به فروش می رسد و مشتریان می توانند با توجه به نیاز و خواسته خود انواع آن ها را تهیه و خریداری نمایند.

توزیع کنندگان پودر لباسشویی توسط کارخانه تولیدی پودر ها انحام می شود و این عرضه مستقیم فواید و مزیت های فوق العاده ای دارد و بزرگ ترین فایده این عرضه و خرید این است که قیمت های نهایی پودر های لباسشویی پایین تر آمده و با قیمت درب کارخانه برابری می کند. در عرضه مستقیم پودر لباسشویی می توان به صورت کلی و در حجم عظیم تری پودر های لباسشویی را تهیه کرد و با این کار می توان همزمان چند طعم و اسانس مختلف را خریداری کرده و عطر و بوی خاصی را به لباس ها بخشید.

مشاوره فروش: راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: راد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09191745197

phone icon شماره تماس: 02128421709

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید