مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه پودر رختشویی ارزان قیمت در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با مواد تشکیل دهنده پودر رختشویی مرکز توزیع پودر رختشویی ارزان قیمت

پودر رختشویی کاربرد زیادی در مصارف خانگی برای شستن انواع البسه و .. دارد و انواع مختلفی دارد  اما با این حال باز هم عرضه پودر رختشویی ارزان قیمت بیشتر مورد استقبال مردم قرار می گیرد و فروش بسیار بالایی نیز دارد. 

عرضه پودر رختشویی ارزان قیمت در اصفهان

آشنایی با مواد تشکیل دهنده پودر رختشویی

آشنایی با مواد تشکیل دهنده پودر رختشویی پودر رختشویی برای تمیز کردن لباس ها و شست و شوی آن ها به کار می رود.

لباس ها ممکن است بر اثر هر ماده چرب، مایع، اسید و … کثیف شوند از این رو پودر رختشویی باید به گونه ای باشد که بتواند تمامی کثیفی ها را از بین ببرد به همین خاطر از مواد مختلفی تشکیل شده است.

از مواد تشکیل دهنده پودر رختشویی می توان به سورفاکتانتها، آنیونیک ها، کاتیونیک، نانیونیک، آمفوتریک و … اشاره کرد.

در تولید پودر های رختشویی از بیلدر ها یا همان سازنده ها نیز استفاده می شود چرا که سبب بالا رفتن کارایی شست و شو می شود و موجب نرمی لباس ها نیز می شود.

یکی از اصلی ترین مواد به کار رفته در تولید پودر رختشویی سدیم تری پلی فسفات است که باعث کاهش اتصال فیزیکی چرک و لباس می شود و این گونه به پاک شدن آن کمک می کند.

فسفوناتها از دیگر مواد تشکیل دهنده پودر های رختشویی هستند که مانع از گسترش و پراکنده شدن چرک در روی پارچه ها می شوند.

برای تولید پودر رختشویی از مواد دیگری مانند: زئولیت، کربنات های معدنی، اسید های کربوکسیلیک و … نیز استفاده می شود همچنین انواع آنزیم ها، کف کننده ها و … را نیز در فرمول تولید این پودر کاربردی جای می دهند.

در تولید پودر رختشویی علاوه بر مواد ذکر شده از یک سری مواد دیگر مانند اسانس ها و رنگ ها نیز استفاده می کنند تا مورد توجه مشتریان و خریداران قرار گیرد.

امروزه انواع پودر رختشویی با برند های متفاوت وجود دارند که در تمامی آن ها موارد بهداشتی به صورت کامل رعایت شده اند و در بسته بندی های مخصوص ارائه می شوند.

پودر های رختشویی علاوه بر داشتن موارد ذکر شده باید به گونه ای تنظیم شوند که به پوست آسیبی نرسانند و برای استفاده در تمامی جنس پارچه ها نیز مناسب باشند و از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

مرکز توزیع پودر رختشویی ارزان قیمت

مرکز توزیع پودر رختشویی ارزان قیمت توزیع پودر رختشویی ارزان قیمت در مراکز معتبر انجام می شود و مورد توجه اشخاص نیز قرار گرفته است.

این پودر کاربردی که در زیر مجموعه لوازم بهداشتی قرار دارد با توجه به برند و نوع آن قیمت متفاوتی دارد اما استقبال و فروش آن به صورت ارزان قیمت بسیار پر رونق می باشد.

مشاوره فروش: راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید