آراد واش
خانه / پودر دستی / فروش پودر دستی فله ارزان و عمده

فروش پودر دستی فله ارزان و عمده

انواع مختلف پودر دستی فله در کیسه ها و رنگ بندی های مختلف به صورت عمده و قیمت ارزان به فروش می رسد .

با جست و جو و کنکاش می توان با انواع پودر دستی فله با قیمت مناسب و رنگ بندی مناسب و بسته بندی زیبا آشنا شد . به طوری که برای انتخاب پودرهای لباسشویی و دستی نیاز است طرح های مختلف و قیمت های آن را مقایسه نمود .
اما وجود یک پخش معتبر با قیمت و تنوع مناسب این سختی ها را به حداقل می رساند . علاوه بر محصولات داخلی پودر دستی ارزان قیمت برای صادرات نیز در بازار وجود دارد .

برای خرید این نوع پودر دستی و ماشین لباسشویی ارزان لازم است بسیاری از فاکتورها را در نظر گرفت . از جمله اینکه بسته بندی پودر های فله در وزن ۲۰ کیلو از وزن های پایین تر قیمت مناسب تری دارد . جنس کیسه ، وجود نیدل های صابون استفاده از آنزیم های مختلف رنگی افزایش و کاهش قیمت تاثیر گذار است .

پودر ماشین لباسشویی پرسیل

برای این منظور می توان با ترفندهای ساده پودر دستی فله مناسبی را خریداری کرد. از جمله اینکه به جای کیسه های ۱۰ کیلو از کیسه‌های ۲۰ کیلویی استفاده نمود . به جای استفاده از کیسه های رنگی ، از کیسه‌های سفید یا نایلونی استفاده نمود . با رعایت این موارد می توان به راحتی پودر های فله دستی و ارزان خریداری و عرضه کرد .

در کنار کیسه های ۲۰ کیلویی دسته ای دیگر به نام جامبو بگ ( کیسه های بزرگ ) وجود دارد که کارگاه های بسته بندی و هلدینگ این محصولات را سفارش می دهند . که لازم است پس از خریداری در مدت کوتاهی بسته بندی شود .

مدیر فروش:
خانم زهره رستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09191745197
پست الکترونیکی: z.rostami55@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر دستی ارزون

فروش پودر دستی ارزون

فروش پودر دستی ارزون به صورت بسته بندی شده و فله ای در برند های …

پاسخ دهید

آراد واش