آراد واش
خانه / برگ رختشویی معطر / قیمت بهترین برگ رخشویی معطر در تهران

قیمت بهترین برگ رخشویی معطر در تهران

در شهر تهران بهترین نمونه مواد شوینده از جمله برگ رخشویی معطر و استاندارد عرضه می شود . که با قیمت خوب و در حجم بالا در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.
شستشوی لباس و ضدعفونی کردن آن با مواد شوینده استاندارد یکی از مهم ترین اصول جهت حفظ سلامت فردی می باشد .

برای کسانی که دارای پوست حساس بوده و به شوینده های مختلف حساسیت دارند ، می توان از برگ رخشویی معطر بهره گرفته که جزء بهترین تمیز کننده لباس محسوب می گردد .

قیمت برگ رخشویی

با اطلاع از قیمت برگ رخشویی استاندارد و معطر در مراکز فروش مواد شوینده در شهر تهران می توان بهترین  تولیدات را با نرخ خوب تهیه نمود .

از ویژگی های مهم این برگ رخشویی معطر این است . که با توجه به حجم مصرفی این برگ رخشویی قیمت مناسبی دارد . به طوری که با یک بسته ۳۲ لودی می توان ۱۶۰ تا ۲۴۰ کیلو لباس را شست .  با تقسیم این حجم بر قیمت برگ رخشویی در می یابید که قیمت این برگ رخشویی  منصفانه و به صرفه اقتصادی می باشد .

البته این نکته قابل توجه و مشخص می باشد ، خرید عمده این برگ رخشویی معطر دارای قیمت مناسب تر و پایین تر خواهد بود . این محصول مناسب سایت های فروش اینترنتی نیز می باشد . زیرا برای خرید و ارسال به مشتری نیاز به حجم زیاد انبار نمی باشد . از طرفی ارسال برگ رخشویی به دلیل حجم کم و کوچک آن ، بسیار ساده و راحت خواهد بود .

مدیر فروش:
خانم زهره رستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09191745197
پست الکترونیکی: z.rostami55@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز بهترین برگ رخشویی معطر در بازار

برای اطلاع از قیمت روز بهترین برگ رخشویی در بازار می توان به فروشگاه های …

پاسخی بگذارید

آراد واش