مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودرماشین لباسشویی کیسه 4 کیلویی پرسیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع محصولات شوینده پرسیل
پودر ماشین لباسشویی پرسیل

پودرماشین لباسشویی کیسه 4 کیلویی پرسیل و سایر محصولات شوینده پریل و پرسیل با تنوع در تولید و کیفیت بالا در شهرهای تهران ، کرج ، البرز و سایر شهرهای ایران پخش و عرضه می گردد. در کنار آن به کشورهای همچون تر کمنستان ، عراق ، گرجستان و … صادر می گردد.بسته بندی مستقیم پودر شوینده پرسیل در کارخانه ها صورت می  گیرد.

برای مشاهده قیمت پودر ماشین لباس شویی 4کیلویی پرسیل به سایت مراجعه فرمایید.

Persil یک برند از مواد شوینده شستشو ساخته شده توسط هر دو Henkel و Unilever است، هر کدام با فرمول خاص خود. Persil اولین بار در سال 1907 توسط Henkel معرفی شد و برای اولین بار از مواد شوینده شویی “خود فعال” استفاده کرد. نام Persil از دو ترکیب اصلی آن، پد بورات سدیم و سیلیکات سدیم حاصل می شود.پخش عمده پودر ماشین لباس شویی پرسیل اولین بار در ایران و شهرهای مختلف صورت گرفت.

انواع محصولات شوینده پرسیل

  • پودر ماشین لباسشویی پرسیل
  • پودر رختشویی پرسیل
  • پودر کیسه 4 کیلو گرمی پرسیل
  • مایع ماشین لباسشویی پرسیل
  • مایع ظرفشویی پریل
  • ژل شست و شوی پرسیل
  • قرص ماشین ظرفشویی پریل

در مناسبت های مختلف و جشن ها انواع خوردنی های مختلف وجود دارد . و در پی آن انواع لکه های سخت همچون لکه شکلات و قهوه ، لکه کیک و خامه و انواع نوشیدنی ها بر روی لباس کودکان نمایان می شود.

پودر های کیسه 4 کیلویی پرسیل مخصوص لباس های رنگی انواع این لکه ها را ازبین می برد. و مناسب لباس ها با جنس های مختلف است . به طوری که عکس لباس های رنگی بر روی کیسه 4 کیلویی پرسیل درج شده است . و با دیدن آن می توان براحتی تمایز داد.

پودر ماشین لباسشویی کیسه 4 کیلویی پرسیل به دلیل داشتن آنزیم های مختلف ، کاربردهای متنوعی در خشکشویی و لاندری بیمارستان ها دارد.

عرضه پودر کیسه ای با قیمت نمایندگی به صورت عمده در اختیار مشتریان قرارمی گیرد. فروش انواع پودر ماشین لباس شویی فله و کیسه ای به صورت اینترنتی انجام می شود.

مشاوره فروش: راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید