قیمت پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم سافار در بازار تهران

قیمت دقیق پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم بسته به نوع برند و شرایط بازار متغیر می باشد. این نمونه ماده شوینده همان طور که از نامش پیداست عاری از هر گونه آنزیم می باشد. در واقع آنزیم ها چون قدرتمند می باشند. ممکن است باعث آسیب رساندن البسه شوند ولی پودر های لباسشویی بدون آنزیم هیچ گونه ضرری برای لباس ها ندارند.

شرکت سافار یکی از تولیدی های معتبر انواع شوینده های مجاز در ایران می باشد، این شرکت با در نظر گرفتن استاندارد های لازم در زمینه تولید انواع پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم به موفقیت های چشمگیری رسیده است. قیمت این محصول در بازار تهران بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد، عواملی همچون کیفیت و مرغوبیت آن و بسته بندی های مناسب برای عرضه این نوع پودر در تعیین قیمت، سهم به سزایی دارد.

قیمت پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم سافار در بازار تهران

ویژگی های پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم

ویژگی های پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم

ویژگی های پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم شامل گزینه های زیر می شود:

 • این پودر ها چون فاقد آنزیم می باشند هیچ گونه آسیبی به لباس ها نمی رسانند.
 • این پودر ها از بهترین فرمولاسیون ها تهیه شده اند.

معمولا در ساخت پودر های لباسشویی از آنزیمی های مختلفی مانند آملاز؛ سلولاز؛ لیپاز؛ پروتئاز استفاده می کنند. وجود این ها باعث می شود قدرت پاک کنندگی محصول چندین برابر است. اما این ها ممکن است باعث ایجاد ضرر و ایراد روی لباس ها شود. به خاطر همین برخی از تولید کنندگان این محصولات از این آنزیم ها به مقدار کم یا اصلا استفاده نمی کنند تا بتوانند محصولی بدون ایجاد ضرر برای روی لباس ها تولید کنند. از مزیت های استفاده از پودر لباسشویی بدون آنزیم به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • این پودر ها با این که فاقد آنزیم می باشند ولی قدرت تمیز کنندگی و پاک کنندگی فوق العاده بی نظیری دارند.
 • این نمونه پودر ها می توانند تمام چربی های روی سطوح مختلف را از بین ببرند.
 • این ماده شوینده به راحتی در آب حل می شود.
 • این محصول به دو صورت پودر لباسشویی دستی فاقد آنزیم و پودر لباسشویی ماشینی فاقد آنزیم تولید می شود و شما می توانید مطابق با نیاز خود آن ها را خریداری کنید.
 • این ماده شوینده می تواند لباس ها را نرم و لطیف کند و از چروک شدن آن ها جلوگیری کند.
 • این ماده شوینده کف بی نظیری دارد.

همانطور که می‌دانید استفاده از پودر ماشین لباسشویی با توجه به مزایای بسیار زیادی که دارد، بسیار مورد توجه خانم های خانه دار قرار گرفته است، به طوری که با انتخاب یک محصول با بهترین کیفیت می توانند، در تمیزی لباس های اعضای خانواده نقش اساسی داشته باشند.

امروزه، انواع متفاوتی از این محصول در بازار وجود دارد اما یکی از باکیفیت ترین نوع این محصول پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم می باشد، زیرا این نوع پودر دارای ویژگی‌های کیفی خاصی است که باعث شده، میزان تقاضا برای خرید آن بسیار افزایش پیدا کند.

این نوع پودر باید دارای ویژگی‌های بسیار خوبی باشد تا میزان فروش فراوانی در بازار را به خود اختصاص بدهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول این است که بدون آن که به بافت لباس آسیب بزند، باعث تمیزی و از بین بردن لکه های بسیار سخت می شود. همچنین باید این محصول طوری باشد تا از ایجاد رسوب در ماشین لباسشویی و صدمه زدن به سطح داخلی انواع ماشین های لباسشویی موجود در خانه ها جلوگیری نماید.

عرضه پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم

عرضه پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم

عرضه پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. این ماده شوینده دارای انواع مختلفی می باشد که ما در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 • پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم
 • پودر ماشین لباسشویی دارای آنزیم
 • پودر لباسشویی مخصوص لباس های رنگی
 • پودر ماشین لباسشویی مخصوص لباس های سفید و روشن

پودر لباسشویی درجه 1 باید قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی بالایی داشته باشد. خرید پودر لباسشویی بازار پر رونقی دارد. علت این امر به خاطر کاربرد های این ماده شوینده می باشد که ما در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • برای شستن ملحفه و انواع لباس های زمستانی می توان از این محصول استفاده کرد.
 • برای چربی زدایی سطوح مختلف مانند کاشی و سرامیک و اجاق گاز می توان از این محصول استفاده کرد.

با توجه به کاربردهای بسیار خوبی که پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم دارد، تقاضا برای خرید این محصول در بازار بسیار زیاد است، به همین دلیل شرکت های ارائه دهنده این نوع پودر، برای عرضه این محصول در سراسر کشور از روش‌های فراوانی که در زمینه فروش این نوع پودر وجود دارد، استفاده می کنند تا بتوانند پخش این نوع محصول را به صورت مطلوب در سراسر کشورمان انجام دهند.

در حال حاضر مطمئن ترین روش برای عرضه پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم در کنار روش های قدیمی و سنتی فروش این محصول استفاده از فضای مجازی است زیرا بهترین بستر برای فروش بدون دردسر و واسطه فروشگاه های اینترنتی موجود در این زمینه می باشند.

تاثیر ارز بر قیمت پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم

تاثیر ارز بر قیمت پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم امروزه، مهمترین عاملی که می تواند بر قیمت پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم تاثیر مستقیم داشته باشد، نوسانات بازار ارز است. از آنجا که شرکت های تولیدی برای تهیه این نوع پودر مجبور به خرید مواد اولیه از کشورهای خارجی می باشند، به همین دلیل نیز با بالا رفتن قیمت ارز و نوساناتی که در بازار فروش انواع ارزهای خارجی وجود دارد، تاثیر مستقیمی بر قیمت این نوع پودر ماشین لباسشویی در بازار فروش داخلی می گذارد.

در واقع، تاثیر بازار ارز می تواند یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت این محصول در بازار فروش باشد، اگر شرکت‌های تولیدی بتوانند این محصول را با مواد اولیه موجود در کشور تولید کنند و نیاز به خرید این مواد از خارج از کشور نباشد، می توان بر کنترل قیمت این محصول اثر فوق العاده ای داشته باشد.

با توجه به تحریم های بسیار زیادی که بر علیه کشورمان توسط دولتهای مختلفی اعمال شده است، انواع ارزهای خارجی در ایران دچار افزایش قیمت بسیار شدیدی شده است که این عامل باعث گشته، بر قیمت بسیاری از محصولات داخلی نیز تاثیر مستقیمی بگذارد.

گران ترین نوع پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم

گران ترین نوع پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم گران ترین نوع پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم کدام می باشد؟ با ما همراه باشید تا در این بخش به بررسی قیمت و گران ترین مدل های این محصول بپردازیم. گرانترین نوع پودر ماشین بدون آنزیم محصولی است که از بهترین مواد اولیه برای تولید آن استفاده شود.

فرمولاسیون خاصی که برای تهیه این نوع پودر توسط شرکت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، باید از استانداردهای لازم برخوردار باشد، به طوری که بتوان با استفاده از آن این محصول را با کیفیت فوق‌العاده تولید و در بازار عرضه نمود، جزء گرانترین پودر بدون آنزیم در بازار محسوب می گردد. البته عوامل دیگری نیز در گرانی این محصولات نقش عمده‌ای دارد.

عوامل همچون وجود واسطه ها و دلالان در بازار فروش، شرکت ارائه دهنده و از همه مهمتر میزان هزینه ای که برای تولید و ساخت این محصول مورد استفاده شرکت های تولیدی قرار می گیرد، هر کدام به نحوی می‌تواند در عامل گرانی این محصول تاثیر مستقیمی داشته باشد.

وضعیت قیمت پودر لباسشویی خارجی اصل

وضعیت قیمت پودر لباسشویی خارجی اصل پودر لباسشویی خارجی نیز در بازار فروش داخلی به فراوانی یافت می شود، زیرا این محصولات در ایران دارای طرفداران خاص خود است. به همین دلیل نیز شرکت های وارداتی فراوانی در زمینه فروش انواع پودر لباسشویی خارجی اصل در کشورمان فعالیت می نمایند، وضعیت قیمت این محصول نیز بستگی به عوامل و المان های بسیار زیادی دارد که در ادامه این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

 • یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت انواع پودر خارجی موجود در بازار می توان به شرکت و برند تولیدی آن اشاره نمود.
 • همچنین هزینه های جانبی بسیار که شرکت های وارداتی برای وارد کردن پودر باید اختصاص دهند تا زمانی که به دست مصرف کنندگان برسد، هر کدام به نوعی در قیمت گذاری پودرهای خارجی موثر است.
 • مهمترین عاملی که می تواند وضعیت قیمت این محصول را در بازار مشخص نماید، نوسانات بازار ارز و بالا رفتن قیمت نرخ ارزهای خارجی موجود در کشورمان است زیرا شرکت های وارداتی برای تهیه این محصول مجبور به استفاده از ارزهای خارجی می‌باشند که در نهایت باعث بالا رفتن قیمت این نوع پودر در کشورمان می گردد.

قیمت پودر دستی برف به صورت بسته بندی

قیمت پودر دستی برف به صورت بسته بندی پودر دستی برف یکی از پرفروش ترین انواع پودر مخصوص لباس است که از زمان های گذشته تا به امروز در بین ایرانیان دارای جایگاه بسیار ارزشمندی است، شرکت ارائه دهنده این نوع پودر برای ارائه این محصول با قیمت های مناسب تمام تلاش خود را می‌کند تا بتواند موانع و مشکلاتی که در این راه وجود دارد، برطرف نماید. قیمت پودر دستی برف به صورت بسته بندی تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی است که در ادامه آن را به اختصار بیان می کنیم.

 • یکی از مهمترین عواملی که می‌تواند سطح قیمت این محصول را در بازار مشخص نماید میزان کیفیت و نوع فرمولی است که برای ساخت این نوع پودر توسط این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.
 • همچنین میزان عرضه و تقاضا برای تهیه این محصول در بازار می تواند در تعیین قیمت تاثیر خوبی داشته باشد.
 • از دیگر موارد مهم برای تعیین و نرخ گذاری این محصول نوع بسته بندی و کیفیت موادی است که برای بسته بندی این نوع پودر مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما