مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید پودر لباسشویی عمده ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کلی درباره پودر لباسشویی باکیفیتبررسی عملکرد پودر لباسشویی درجه یکعوامل موثر بر کیفیت پودر لباسشویی کدامند؟تاثیر پودر لباسشویی بر الیاف پارچهحفظ رنگ لباس با پودر لباسشویی باکیفیتتولید کنندگان پودر لباسشویی درجه یکمرکز خرید پودر لباسشویی صادراتی

پودر لباسشویی عمده یکی از بهترین پاک کننده های آلودگی های لباس ها می باشد که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است. با توجه بهپر مصرف بودن این پودر ها در کشور ما تولید ان در سطحی گسترده صورت گرفته و روانه ی بازار فروش می گردد. تولید کنندگانی که در این حوزه فعالیت دارند در تلاش هستند تا پودر ماشین لباسشویی را در انواع مختلفی با بهترین فرمولاسیون برای پاک کنندگی قوی لباس ها تولید کرده و روانه ی بازار فروش نمایند تا پودر لباسشویی درجه یک به دست مصرف کنندگان برسد.

پودر های لباسشویی با کیفیت معمولا پودر های سفید رنگ با آنزیم های رنگی هستند که از قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی برخوردار هستند. با گذشت زمان و استفاده از مواد مختلف برای شستشوی لباس ها این موضوع اثبات شد که هیچ ماده ای قدرت تمیز کنندگی یک پودر لباسشویی با کیفیت را ندارد و تقریبا این پودر ها در هر خانه ای طرفداران خود را دارد

مرکز خرید پودر لباسشویی عمده ارزان

اطلاعات کلی درباره پودر لباسشویی باکیفیت

اطلاعات کلی درباره پودر لباسشویی باکیفیت کارخانه های تولید کننده پودر های لباسشویی با پیشرفت علم و صنعت شروع به تولید پودر های ماشین لباسشویی در بالاترین سطح کیفیت کردند. کارخانه های فعال در این زمینه برای تولید پودر های لباسشویی در فرآیند اولیه تولید فرمولاسیون شیمیایی یکسانی داشته اما در ادامه هر برند برای افزایش پاک کنندگی لباس ها آنزیم های بیشتری را به این پودر می افزایند. آن ها در تلاش هستند تا پودر لباسشویی را در انواع مختلف دستی و ماشینی با بهترین مواد اولیه تولید نمایند. پودر لباسشویی با کیفیت در هر نوعی باید قدرت پاک کنندگی و شویندگی لکه های موجود در لباس ها را داشته باشد.

علاوه بر این پودر لباسشویی با کیفیت باد از کیفیت اولیه لباس ها با هر نوع پارچه و رنگی محافظت کند. به طور کلی می توان گفت که پودر های لباسشویی با فرمولاسیون خاص خود دارای انواع مختلفی هستند که هریک برای شستن لباس هایی با جنس پارچه ای خاص مناسب هستند اما در مجموع پودر لباسشویی مرغوب باید فار از ویژگی های منحصر به فردی خود دارای ویژگی های زیر باشد:قیمت استثنایی پودر لباسشویی بسیار ارزان است. عرضه پودر لباسشویی عمده در این مرکز بسیار راحت است.

فروش‌ پودر لباسشویی باکیفیت بسیار راحت است. پخش پودر لباسشویی مرغوب این محصول را در اخیتار همه قرار داده است.

بررسی عملکرد پودر لباسشویی درجه یک

مهم ترین ویژگی پودر های لباسشویی قدرت پا کنندگی آن ها می باشد که باید کف زیادی داشته باشد تا بتواند لباس ها را به طور کامل تمیز کند.

2) از دیگر ویژگی های پودر های لباسشویی می توان به قدرت چربی زدایی و لکه هایی که با پودر های معمولی پاک نمی شوند اشاره نمود. در واقع بسیاری از پودر های لباسشویی به خوبی لباس ها را تمیز می کنند اما لکه های قوی که ناشی از روغن را نمی توانند از بین ببرند. پس پودر لباسشویی مرغوب باید علاوه بر قدرت شویندگی بالا خاصیت لکه بری و چربی زدایی هم داشته باشد.

3) پودر ماشین لباسشویی مرغوب باید بافت لباس ها را در جنس های مختلف حفظ کند و آسبیی به آن ها وارد نکند. برخی از پودر ها با فرمولاسیمون شیمیایی قوی لباس ها را به طور کامل تمیز می کنند اما به رنگ لباس یا بافت پارچه آسیب وارد می کند.

4) پودر ماشین لباسشویی خوب باید علاوه بر حفظ کیفیت اولیه لباس ها، نرمی و لطافت را به آن ها ببخشد.

5) گذشته از بافت لباس ها پودر های ماشین لباسشویی باید به گونه ای باشند که در ماشین لباسشویی رسوب نکنند چراکه در غیر این صورت با گذشت زمان عملکرد ماشین لباسشویی دچار اشکال می شود.

6) پودر های لباسشویی باید به گونه ای باشند که مواد شیمیایی به کار گرفته شده در فرآیند تولید آن ها به پوست بدن انسان صدمه نزنند و حساسیت های پوستی که خارش ایجاد می کنند نداشته باشند.

7) یکی دیگر از ویژگی های پودر های لباسشویی رایحه ی آن ها می باشد که باید بوی ملایمی داشته باشد و حسایت ایجاد نکند

عوامل موثر بر کیفیت پودر لباسشویی کدامند؟

عوامل موثر بر کیفیت پودر لباسشویی کدامند؟ آنایی با ویژگی های پودر لباسشویی مرغوب باعث می شود تا در هنگام خرید پودر لباسشویی باکیفیت ترین آن ها را تشخیص داده و مورد استفاده قرار داد. عوامل متعددی بر کیفیت پود های لباسشویی تاثیر می گذارند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1) متریال اولیه: مواد اولیه مایع ظرفشویی تاثیر زیادی بر کیفیت پودر های لباسشویی می گذارد به طوری که اگر مواد اولیه با کیفیت در آن به کار رفته باشد پودر لباسشویی نیز با کیفیت بوده و قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارد. گذشته از روش تولید محصول و تجهیزات به کار گرفته در فرآیند تولید آن اگر مواد اولیه کیفیت نداشته باشد تاثیر منفی بر محصول نهایی می گذارد. پودر لباسشویی باید کف کافی برای شستشوی لباس ها را داشته باشد و لکه ها و باکتری های روی لباس را از بین ببرد.

2) دمای محیط یکی دیگر از عوامل موثر بر کیفیت پودر لباسشویی است. تولید کنندگانی که در این حوزه فعالیت دارند با بدانند که پودر لباسشویی در فرآیند تولید چه میزان گرما باید دریافت کند. پودر لباسشویی با کیفیت باید در چندین مرحله گرما دریافت کند تا در نهایت پودر لباسشویی درجه یک حاصل شود.

3) فرمولاسیون تولید مهم ترین عامل موثر بر کیفیت پودر لباسشویی است. فرمولاسیونی منجر به تولید پودر لباسشویی مرغوب می شود که برنامه تولید را به طور کامل و با جزئیات مشخص کرده باشد. فرمولاسیون باید شامل مواردی همچون لیست مواد اولیه، ترتیب مخلوط شدن مواد اولیه با یکدیگر و کنترل و نظارت بر فرآیند های تولید باشد. کارخانه های معتبری که در این حوزه فعالیت دارند راز موفقیت خود را تست اولیه فرمولاسیون شرح می دهند تا در هایت محصولی با کیفیت تولید گردند.

4) نمک یکی دیگر از اجزای پودر لباسشویی است که بر کیفیت آن تاثیر مستقیمی می گذارد. در مراحل آخر فرآیند تولید نمک به پودر لباسشویی اضافه می گردد. نمک ناخالص همچون آب که پیشتر شرح داده شد حاوی کلسیم، منیزیم و آهن می باشد. این ناخالصی ها باعث ایجاد رسوب در پودر لباسشویی می شود که رنگ پودر را نیز کدر می کند. اضافه کردن نمک به پودر لباسشویی برای کف کردن آن می باشد و اگر پودر لباسشویی کف نداشته باشد از کیفیت بالایی برخوردار نیست به همین دلیل استفاده از نمک ناخالص باعث کف نکردن پودر لباسشویی می شود. لذا در هنگام تولید باید دقت نمود که از نمک های مخصوص استفاده نمود و از مصرف نمک های ید دار پرهیز نمود.

5) وجود آهن در فرآیند تولید پودر لباسشویی باعث کاهش کیفیت محصول می شود و برای تولید پودر لباسشویی با کیفیت باید آهن را حذف نمود. وجود آهن در پودر لباسشویی علاوه بر کاهش کیفیت محصول نهایی باعث رسوب، کدر شدن البسه و عدم کف کردن مایع ظرفشویی می شود.

6) دستگاه های تولیدی یکی دیگر از مواردی است که بر کیفیت پودر لباسشویی تاثیر می گذارد. برای انتخاب دستگاه ها و تجهیزات کارخانجات با کیفیت تولید کننده مپودر لباسشویی اولین مورد باید به جنس آن ها توجه نمود که بهتر است استیل باشد. در صورت استفاده از دستگاه های متفرقه مخازن این دستگاه ها محل مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری ها خواهد بود که کیفیت محصول نهایی را پایین می آورند

تاثیر پودر لباسشویی بر الیاف پارچه

مورد بعدی در انتخاب دستگاه با کیفیت نوع پروانه های میکسر می باشد که برای مخلوط کردن مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد. اگر مواد اولیه با میکسر مرغوب با هم مخلوط شوند پودر لباسشویی با کیفیت تولید می گردد. علاوه بر این باید دور موتور دستگاه ها را مورد بررسی قرار داد که باید بر اساس نوع محصول و حجم آن انتخاب گردد. اگر موتور مناسب انتخاب نگردد مخلوط شدن مواد اولیه به درستی صورت نگرفته و در تمامی فرآیند های تولید مشکل به وجود می آید.

بازار فروش پودر لباسشویی مرغوب، بهترین و با کیفیت ترین پودر های لباسشویی را در سایز و بسته بندی های مختلفی چون گرمی و کیلویی و در قوطی های فلزی و جعبه های کارتنی با اسانس ها و طعم دهنده های مختلف برای خوشبو شدن بیشتر لباس ها به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می نمایند. فروش ویژه پودر لباسشویی در آخر هر ماه با تخفیف ها و قیمت های باور نکردنی و اقتصادی و معقولانه انجام می شود. در فروش ویژه تمامی مدل ها و وزن ها و سایز های مختلف پودر ها به فروش می رسد و مشتریان می توانند با توجه به نیاز و خواسته خود انواع آن ها را تهیه و خریداری نمایند.

حفظ رنگ لباس با پودر لباسشویی باکیفیت

حفظ رنگ لباس با پودر لباسشویی باکیفیت عرضه مستقیم پودر لباسشویی توسط کارخانه تولیدی پودر ها انحام می شود و این عرضه مستقیم فواید و مزیت های فوق العاده ای دارد. بزرگ ترین فایده این عرضه و خرید این است که قیمت های نهایی پودر های لباسشویی پایین تر آمده و با قیمت درب کارخانه برابری می کند. در عرضه مستقیم کالا می توان به صورت کلی و در حجم عظیم تری پودر های لباسشویی را تهیه کرد و با این کار می توان همزمان چند طعم و اسانس مختلف را خریداری کرده و عطر و بوی خاصی را به لباس ها بخشید.

خرید پودر لباسشویی باکیفیت و مرغوب و قیمت نهایی آن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا قصد داریم به بررسی برخی از این عوامل بپردازیم: اولین عامل در تعیین قیمت روز پودر لباسشویی، نوع مواد اولیه به کار برده شده در ساخت و تولید پودر است. به هر میزانی که مواد اولیه مرغوب تر و با کیفیت تر باشد و مواد کاملا تازه و با طراوت باشد و بتوانند پودری مرغوب و خاص را تولید کنند، به همان میزان قیمت روز پودر ها افزایش پیدا کرده و نسبت به سایر پودر ها گران تر می شود

تولید کنندگان پودر لباسشویی درجه یک

دومین عامل موثر در تعیین نرخ پودر های لباسشویی، نوع و نحوه بسته بندی پودر ها است. محصولاتی که در بسته بندی های قوطی فلزی و همینطور بسته بندی های پلاستیکی بزرگ و کوچک قرار گرفته اند نسبت به محصولاتی که در کارتن های مختلف و کاغذی قرار گرفته اند قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند. بسته بندی های بزرگ تر از جنس قوطی های فلزی هستند و این فلزی بودن سبب می شود که پودر ها رطوبت و شکل ظاهری خود را حفظ کرده و به صورت مرغوب تر و بهتری لباس ها را شستشو دهد. عرضه کنندگان همچنین این پودر ها را با مواد اولیه بسیار با کیفیت و با خلوص بالا تهیه می کنند.

سومین عامل تعیین کننده قیمت این است که چه آنزیم هایی در تولید پودر ها به کار برده شده است. پودر هایی که دارای آنزیم های مناسب و مفید هستند و سبب حفظ شدن بافت لباس ها می شوند و همچنین تار و پود لباس ها را حفظ می کنند نسبت به پودر هایی که آنزیم ندارند قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند. چهارمین عامل تعیین کننده نرخ نهایی پودر های لباسشویی مقدار بازه تولید تا انقضای پودر ها است. پودر هایی که دارای بازه کوتاه تری می باشند و دارای مواد نگهدارنده زیادی نیستند نسبت به پودر هایی که بازه طولانی تری دارند و دارای مواد نگهدارنده می باشند، قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند. در این قسمت می خواهیم به بررسی مراحل تولید پودر لباسشویی قوی بپردازیم: اولین مرحله برای تولید پودر های لباسشویی مرغوب این است که شیمی دان مورد نظر برای ساخت پودر های لباسشویی فرمول و نظریه خاصی را ارائه نمایند. در این قسمت شیمی دان اطلاعات مورد نظر را در دست دارد که در چه زمینه ای پودر را تولید کند. بازار خرید پودر لباسشویی این محصول را در اختیار همه قرار می دهد.

مرکز خرید پودر لباسشویی صادراتی

مرکز خرید پودر لباسشویی صادراتی در این قسمت می خواهیم به بررسی مراحل تولید پودر لباسشویی قوی بپردازیم: اولین مرحله برای تولید پودر های لباسشویی مرغوب این است که شیمی دان مورد نظر برای ساخت پودر های لباسشویی فرمول و نظریه خاصی را ارائه نمایند. در این قسمت شیمی دان اطلاعات مورد نظر را در دست دارد که در چه زمینه ای پودر را تولید کند. دسته بندی پودر ها شامل چندین مدل مختلف است و برای لکه های چربی، ادویه، خاک و گل و سایر مایعات هر کدام به طور جداگانه باید فرمول جداگانه ای داشته باشند تا به راحتی بتوانند پاکیزگی و قدرت تمیز کنندگی خود رانشان دهند. دومین مرحله این است که فرمول تولید شده به کارخانه ارسال شود و برای تولید پودر استارت کار زده شود. در این مرحله باید مواد اولیه با کیفیت و بسیار مرغوب در اختیار دستگاه های کارخانه ای و صنعتی قرار بگیرند تا بتوانند کار خود را آغاز کنند.

مشاوره فروش: راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: راد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09191745197

phone icon شماره تماس: 02128421709

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات سفید کننده و جرم گیر، صابون و شامپو و ضد عفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید